Novembri keskpaigas kogunesid PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi rentnikud, et omavahel paremini tuttavaks saada, uudistada ettevõtete tegmisi ja kasvada kogukonnana. Mitmel puhul märkisid rentnikud, et PAKRI kasuks räägivad väga hea hind ning ruumid, mis on piisava kõrgusega.

Uku-Mats Peedosk Tallinn Distilleryst https://www.distillery.ee/ tutvustas neil päevil müügilejõudvat toodet 42% alkoholisisaldusega õunaviina Apple Jack. Peedosk tõi PAKRI olulisema plussina välja kõrged, suuri tooraine mahuteid mahutavad ruumid.

Kaubamärgi Clean Ecoworld https://cleanecoworld.ee/ all toodab Clean Success OÜ PAKRIs kodumaiseid, ökoloogiliselt puhtaid puhastustooteid. Hetkel on nimistus 5 erinevat puhastustoodet. Ott Mägar rääkis, et ettevõtte eesmärgiks on välja töötada puhastusained, millega saab kõik vajalikud puhastustööd ära teha. „Lisaks, et need oleksid looduslikud, hinnaklass tarbijale vastuvõetav ja et tooted oleksid saadaval ka kontsentraadina.“ PAKRI kasuks otsustati seetõttu, et näiteks pealinnas on väga raske leida sellist tootmispinda, mis ka ametlikult oleks registris tootmispinnana kirjas.

Millennium Invest Ltd. toodab Oryaku kaubamärgi all Hiiumaa Käina lahest ammutatud mudast kosmeetikatooteid. Tänaseks on esimesed 4 toodet valmis ja turul, muuhulgas leiab Oryaku tooteid I.L.U. kosmeetikapoodides, Tallinna Lennujaamas, aga ka Amazonis. Ettevõtte juhatuse liige Martin Toon märkis samuti, et PAKRI pakutud pinnad sobivad eelkõige just hinna ja kõrguse tõttu. „Saame siin mugavalt 400 tonni muda hoiustada. Võib öelda, et PAKRIs on hinna ja pindade kõrguse suhe väga hästi paigas!“

Kui soovid ka saada PAKRI kogukonna liikmeks, siis uuri rendivõimalusi: https://pakri.ee/for-rent/