Möödunud aasta lõpukuudel kolis PAKRI Teadus- ja Tööstusparki Millennium Invest OÜ, mis toodab Oryaku kaubamärgi all Hiiumaa Käina lahest ammutatud mudast erinevaid kosmeetikatooteid. Paldiski sai tootmise kohavalikus määravaks seoses ettevõtte sooviga korraldada oma tootmine Harjumaal ja tiheasustusalal, kust võib leida kohapealt tööjõudu ning kuhu on hea ligipääs Tallinnast.

„Lääne-Harjumaa kasuks rääkis meie hallatava maardla paiknemine Hiiumaal, kust toorme toomine Paldiskisse on lühema kilometraaži tõttu soodsam, samuti võimaldavad sealsed sadamad suurematele kaubakogustele paremaid ekspordivõimalusi,“ rääkis ettevõtte tegevjuht Martin Toon, kelle sõnul tõsiseim alternatiiv oli Maardu, aga väga arvestatav ka üks Viimsi ja üks Tallinna pakkumine.

Toon lisas, et sobivatest vabadest üüripindadest Paldiskis oli Pakri Teadus- ja Tööstuspargil pakkuda parim, samuti olid olulised mõistlik üürihind ja hea kliendisuhtlus. „Tajusime mõlemad üsna kiiresti, et oleme teineteisele head ja sobivad äripartnerid. Kindlasti oli argumendiks ka võimalus olla osa ühest teisest suuremast loost, võimendada seda ja samas saada ka vastu võimalus seda oma äritegevuses esile tuua. Tähtis oli ka roheline energia ning majanduslikult mõistagi teeb meile rõõmu väga konkurentsivõimeline elektrihind,“ tõi Toon esile.

„Usk oma tegemistesse ja võime laiemalt mõelda on määrav, et sünniksid suured asjad. PAKRI-l on olemas kõik väga head eeldused ehedaks edulooks ja saavutatud on ka juba märkimisväärselt, see tekitab usaldust ja soovi positiivselt kaasa mõelda. Hindan kõrgelt ka üldist positiivset ettevõtluskliimat Paldiskis, tegemist on areneva piirkonnaga,“ võttis Toon kokku PAKRI head küljed.
Oryaku toodete kohta saab täpsemalt lugeda nende kodulehelt: http://www.oryaku.com 

Põhjused, et tulla oma ettevõttega PAKRI Teadus- ja Tööstusparki:
–          65 hektarit tarka tööstuslinnakut 47 km kaugusel Tallinnast;
–          ligipääs 2 jäävabale süvasadamale, raudteevõrgustik, lähim lennujaam asub 16km kaugusel, otseühendus maanteedele;
–          tööstuspargisiseene elektrivõrk, mis aitab elektrikuludelt kokku hoida ca kolmandiku;
–          energia-, kinnisvaraarenduse ja finantsalase taustaga meeskond, koostöö Teaduspargiga Tehnopol, 25+ eksperdist mentorit ja rahvusvaheline võrgustik, et aidata kliente uute toodete ja teenuste arendamisel, ekspordiplaanide tegemisel ja uutele turgudele sisenemisel.

Tule ja kasvata oma ettevõtet nutikas tööstuslinnakus!

Uuri lisa https://pakri.ee/for-rent/ ja küsi julgelt rendivõimaluste kohta meie müügi- ja kommunikatsioonijuhi käest:

Klaire Kuusk
klaire.kuusk@pakri.ee 

tel: +372 501 8686