2017.aastal valitakse Harjumaa aasta ettevõte, aasta kodanikuühendus, aasta sädeinimene, aasta tegu, aasta toetaja ja aasta väikeettevõte. Kokku esitati 76 kandidaati.

Pakri Teadus- ja Tööstuspark on valitud Harjumaa Aasta ettevõte 2017 nominentide hulka. Tunnustamist väärivad ettevõtete valikukriteeriumiteks olid  edukad majandusnäitajad, stabiilsed töökohad (või neid juurde loonud), vastutustundlikkus ja keskkonnateadlikkus ning orienteeritus koostööle kohalike ettevõtjate ja kogukonnaga.

Aasta tegijad avalikustatakse 7.novembril peale hindamiskoosolekut. Hindajateks on koostööpartnerite esindajad ning  Aasta tegijad 2016. Harjumaa aasta tegijaid tunnustatakse 23.novembril Kiisa rahvamajas Saku vallas.

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames tunnustatakse viimase aasta silmapaistvamaid inimesi, kogukondi, kodanikuühendusi, ettevõtteid ja tegusid. Tunnustus on mõeldud Harjumaa (v a Tallinna) kodanikele, ühendustele ja ettevõtetele. Koostööd teevad  Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK), Harju Maavalitsus, Harjumaa Omavalitsuste Liit (HOL) ja Kodukant Harjumaa.

Lisainfo: https://www.heak.ee/harjumaa-aasta-tegija/