PAKRI Teadus- ja Tööstuspark (PAKRI) pakub Harjumaal parima hinnaga paindlikke renditingimusi eelkõige ettevõtetele, kes vajavad oma tegevuseks suurt hulka elektrienergiat või tootmisettevõtetele, kes hindavad just nende vajadustele vastavat töökeskkonda. Siin on 6 peamist põhjust, miks kolida oma ettevõttega PAKRI Teadus- ja Tööstusparki.

 

1. Täpselt sinu ettevõttele sobiv töökeskkond

Täna on PAKRI Teadus- ja Tööstuspargis pidevas väljaehitamises 65 hektarit unikaalselt tarka tööstuslinna. Loome töökeskkonna vastavalt Sinu soovidele, sest erinevate tööstus- ja rohetehnoloogiaettevõtete spetsiifika seab tööökeskkonnale erinevaid nõudmisi. Sõltuvalt sinu ettevõtte vajadustest on meil pakkuda 20-1700 ruutmeetri suurust lao- ning tootmispinda, mida saab vajadusel suurendada kuni 12 000 ruutmeetrini.

2. Kokkuhoid energiakuludelt

Energia-alane autonoomsus on PAKRI üks tugevamaid märksõnu. Jälgime jooksvalt oma klientide energiatarbimist ja suurendame selles ise toodetud rohelise energia osakaalu. Lisaks on meil ruumipõhised monitoorimis- ja kontrollseadmed hoonetes; LED-lambid valgustuses, 100% hakkepuidul töötav koostootmisjaam või jääksoojuse ja päikeseenergiaga kütmine – see kõik tähendab sinu ettevõttele suurusjärgus 30% kokkuhoidu energiakuludelt.

3. Kõik vajalik transpordiks on olemas

PAKRI Teadus- ja tööstuspark asub logistiliselt väga heas asukohas. Ummikutevabas Paldiski linnas on paari kilomeetri raadiuses ligipääs 2 jäävabale süvasadamale, lisaks raudteevõrgustik ja otseühendus maanteedele. Lähim lennujaam asub 16km kaugusel.

4. Motiveeritud tööjõud piirkonnas

Tööstuspargi piirkonnas on suurusjärgus 500 inimest, kes iga päev läheb tööle kodulinnast välja. See on ühe eduka tootmisettevõtte jagu töötajaid, kes oleksid kindlasti huvitatud stabiilsest tööst oma kodulinnas.

5. Klientide arengu ja kasvu toetamine

PAKRIl on tugev energia-, kinnisvaraarenduse ja finantsalase taustaga meeskond, kes koostöö Teaduspargiga Tehnopol saab aidata tööstuspargi rentnikest kliente uute toodete ja teenuste arendamisel, ekspordiplaanide tegemisel ja uutele turgudele sisenemisel. Teie kasutada on 25+ eksperdist mentorit ja rahvusvaheline võrgustik.

6. 12 aastat vastutustundlikku ettevõtlust

PAKRI Teadus- ja Tööstuspark on tänaseks tegutsenud 12 aastat aastat ja kogu selle aja on fookuses olnud keskkonnasäästlikkus ja vastutustundlik ettevõtlus. Ainsa tööstuspargina Eestis on PAKRI vastutustundliku ettevõtte hõbetaseme kvaliteedimärgise omanik. Möödunud aastal pälvis PAKRI Teadus- ja Tööstuspark ka tunnustuse keskkonnasõbraliku tootmisprotsessi ja rohetehnoloogia arendamise eest Eestis.

Juunikuu lõpuni pakume PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi rendipindasid kampaaniahinnaga 1 EUR/m2. Hind kehtib vähemalt 1-aastase üürilepingu sõlmimisel esimesed 6 kuud.

 

Tule PAKRIsse ja saa osa suuremast eduloost!

Vaata pakkumisi siin: https://pakri.ee/for-rent/