PAKRI kutsub teid osalema uudsele ja põnevale konverentsile GreenEST Summit 2018: Future for Buildings! 

30. oktoobril Kultuurikatlas toimuv GreenEST Summit on rahvusvaheline rohetehnoloogia üritus, mis hõlmab olulisi teemasid ja viimaseid arenguid antud valdkonnas. Euroopa Liit on loonud eesmärgiks, et kõik uued ehitised oleksid 2020. aastaks peaaegu nullenergiaga, kuid praegu on umbes 35% ehitistest üle 50 aasta vanad ja peaaegu 75% ehitistest ei ole energiatõhusad. Selleaastane konverents keskendub just hoonete tulevikule!

Üritus toob kokku avaliku ja erasektori kinnisvaraeksperdid, kohalikud omavalitsused, rohetehnoloogia ettevõtted ja investorid üle kogu Euroopa – Taani, Norra, Rootsi, Soome, Eesti, Läti, Poola jne. Lisaks inspireerivatele kõnelejatele on meil ka huvitavad paneeldiskussioonid ja Euroopa top rohetehnoloogia ettevõtted, kes esitavad oma energiatõhusaid nutikate hoonete lahendusi. Käsitletakse hoone ümbriste (seinad, põrandad, katused, uksed, piirded), ventilatsiooni, kütte ja jahutuse, vee, valgustuse, elektri, hoonete juhtimissüsteemide / info- ja kommunikatsioonitehnoloogiliste lahenduste ja muu materjalide teemasid.

Piletid saadaval Piletilevist! https://www.piletilevi.ee/est/piletid/greenest-summit-2018-263402/

Kava ja lisainfo esinejate kohta leiad siit: https://www.tehnopol.ee/greenestsummit2018/

Vaata ka Facebook üritust SIIT.

PS! Kui soovite liituda organiseerimisega, soovite laval esineda või pakkuda välja mõni muu idee, siis andke meile teada. Kontakt: rohetehnoloogia valdkonnajuht Ragmar (ragmar.saksing@tehnopol.ee; +372 5254 265)

Üritust korraldavad SA Tallinna Teaduspark Tehnopol ja FFECT4Buildings. 

Üritust toetavad PAKRI Teadus- ja Tööstuspark, EIT Innoenergy ja Targa linna klaster.