Järgmine Rohehommik toimub 22. mail kell 10.00-11.30, Tehnopol Startup Inkubaatori UK Lounge’s (Mäealuse 2/1 II korrus). Rohehommik on värskeid ideid ja inspireerivaid lugusid täis kogukonnaüritus rohe-startupidele, energiasäästlikke lahendusi loovatele ettevõtetele, keskkonnaaktivistidele ja maailmamuutvate ideedega visionääridele.

Sel korral on Rohehommik rahvusvaheline ja teemaks on “Consumer Cleantech & Smart Homes.“

Demos Helsinki tutvustab rahvusvahelist projekti Smartup Accelerator, mis toetab lõpptarbijale suunatud rohetehnoloogia lahendusi arendavaid startupe ja VKE-sid. Teaduspark Tehnopol juhib projekti Eestis ning selleaastast konkurssi: Smartup Challenge 2018: Smart Homes.

Lisaks jagavad praktikaid 3 kogenud rohe-ettevõtjat:

  • Heiki Aulik, Airobot
  • Madis Uuemaa, Smart Load Solutions Themo
  • Marti Arak, Hoiame Kokku Grupp

Esitluste järel toimub paneeldiskussioon, mida juhib Marti Schmidt ettevõttest Venturis.

Rohehommik on kõigile TASUTA, kuid kohtade arv on piiratud. Registreeru SIIN.

Üritus toimub inglise keeles.

Rohehommik on Teaduspargi Tehnopol korraldatud ürituste sari rohetehnoloogia ja energiasäästlikkuse vallas tegutsevatele ettevõtetele. Toome teieni kogenud ettevõtjad, motiveerivad inimesed ja uusimad trendid keskkonna- ja energiavallast, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia valdkonna arengule ja energiasäästlike äriideede elluviimisele. See on koht, kust ammutada uut energiat, värskeid ideid, kasulikke kontakte ja häid koostööpartnereid!