Täpsemalt võistlusest

Kutsume kõiki säästva energia startupe osalema KIC InnoEnergy säästva energia ideede konkursil – KICkoff Competition, mille regionaalseks eestvedajaks on Teaduspark Tehnopol. Konkursi eelvoor toimub Eestis ning osalema oodatakse ka Soome ja Läti meeskondi. Taotlusi ootame läbi KICkoff konkursi veebilehe vormi.

Lõpptähtaeg 10. juuni

Saada oma idee kaija.valdmaa@tehnopol.ee, lisainfo: tel 53448048.

KICkoff võistlus on ideaalne võimalus energiatõhususe startupidele näidata end rahvusvahelisel laval ning leida seeläbi vajalikke kontakte ja investoreid!

Pärast konkursi lõppu korraldatakse Eestis väljavalitud ideedele juunikuus pitch-treening, kellest valitakse omakorda välja 2 parimat meeskonda, kes pääsevad poolfinaali ja coaching workshopile Varssavis, 17.-18.september.

20.september Varssavis toimuvale Finals Galale pääsevad Euroopa 10 parimat ideed, kes saavad võimaluse tutvustada oma ideid investorite ees, lisaks palju kontakte ja meedia tähelepanu. Top 3 ideed saavad auhinnaks vastavalt 10 000, 5 000 ja 3 000 eurot ja pakkumise KIC InnoEnergy Highway® kiirendisse koos kuni 150 000 euro investeeringuga. Lõpu-galal osalevad ka mitmed era- ja institutsionaalsed investorid, kellel on lubatud teha investeeringu pakkumisi parimatele ideedele. Reisikulud kaetakse korraldaja poolt. Soovime kõikidele osalejatele edu!

Teaduspark Tehnopol ja KIC Inno Energy koostööst:
Tallinna Teaduspark Tehnopol sõlmis 2015.aastal koostöölepingu Euroopa tasandi suurettevõttega KIC InnoEnergy, mille eesmärgiks on edendada innovatsiooni, ettevõtlust ja haridust säästva energia valdkonnas tuues kokku teadlased, tööstusettevõtted ja teadusasutused 27st üle-Euroopalisest organisatsioonist. KIC Innoenergy´ga sõlmitud koostöölepingu eesmärgiks on tagada Eesti energiavaldkonna innovaatiliste tehnoloogiaettevõtete juurdepääs KIC InnoEnergy investeeringutele ja rahvusvahelistele ettevõtlusprogrammidele. Selleks pakub Tehnopol ettevõtetele nõustamistuge programmide sisu, kontaktide leidmise ja investeeringute kaasamise osas. Laiem koostöö eesmärk on tehnoloogiasiirde ülikoolist ettevõtlusesse edendamine.

Teaduspark Tehnopol kontaktisik: Kaija Valdmaa, kaija.valdmaa@tehnopol.ee.